Compare Properties Title

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Testimonials

Testimonials

Örpen İstanbullu

Merhaba, Ben Milos Park’ta Yusuf Devidas sayesinde ev sahibi oldum. Bizi en doğru şekilde çözüm odaklı yaklaşımıyla bilgilendiren, her konuda net, açık, pozitif ve dürüst bir emlak danışmanıyla tanıştığım için çok mutluyum. Yusuf Bey, bize Kıbrıs’taki yatırımımız için mükemmel bir müşteri deneyimi yaşatmasının yanı sıra, satıştan sonrada her konuda danışabildiğimiz değerli emlak danışmanımız oldu.

Şebnem Büyükgöl

Ben Pamfilya Twin Towers’daki ev sahiplerinden Şebnem Büyükgöl. İstanbul da ikamet ediyorum. Kıbrıs’ta almayı düşünmemizi sağladığı için Yusuf Devidas’a teşekkür etmek isterim. Çok iyi servisiyle bir çok ev göstermesiyle ve doğru yönlendirmesiyle, profesyonel yaklaşımı sayesinde doğru bir yatırım yaptığımızı düşünüyorum. Bir sonraki yatırımımızda yine kendisinden iyi servis alacağımızdan eminim.

Berna Büyükgöl

Aklımızda yokken bize öncelikle Kıbrıs’taki değerini gösterdiğin en iyi yatırımlar konusunda verdiğin detaylı bilgi ve tanıtımlarla ufkumuzu açarak, yaptığımız bu değerli yatırıma vesile olduğu için sonsuz teşekkürler. Her zaman başkalarına tavsiye ettiğimiz servisten son derece memnunuz. Yatırımlarımızı sayesinde arttırarak devam edeceğimizi ümit ediyoruz.

Pınar Özdikicioğlu

Kıbrıs’ta konut almanın avantajlarıyla ilgili bizi bilgilendirip sonrasında titiz bir takiple beklentimize ve bütçemize uygun ev bulmamızı sağlayan, formalitelerin bitmesine kadar ilgisini eksik etmeyen Yusuf Devidas’a teşekkür ederim. Kıbrıs’ta konut almayı düşünen herkese kendisiyle iletişime geçmesini öneririm.